KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplanscher 15054279

nr 1505 4279

Skolplanscher

4 st, modell äldre, 70x100 ca, oramad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:08:03

26/11 17:32:11 1      100 kr
26/11 17:39:10 2      Vinnande bud